0 امتیاز
قبل در کامپیوتر و اینترنت توسط (10 امتیاز)
برچسب گذاری دوباره قبل توسط
میخام ببینم تا کی فرصت دارم از اطلاعاتم بک آپ بگیرم؟

اخه ویندوز رو خیلی وقته عوض نکردم  و فعلا هم دارم از اطلاعاتم کم کم بک آپ میگیرم

ویندوز سون نصب کردم
قبل توسط (10 امتیاز)
خب این مشکلات رجیستری یعنی چی؟ مثل چی؟ من مرتب سیستمم ارور داره حالا من ارورش رو چطور بذارم اینجا که ببینید؟
قبل توسط (8.6هزار امتیاز)
مشکلات رجیستری به ندرت پیش میاد اما ویروس زیاده .
میتونی از صفحه ویندوزت عکس بگیری و اینجا آپلود کنی داخل سوال . برای عکس از صفحه ام کافیه دکمه PrtSc رو رو کیبورد پیدا کنی بزنی بعدش وارد برنامه Paint ویندوز بشی و دکمه Paste رو بزنی و بعد Save کنیش .

1 پاسخ

+2 امتیاز
قبل توسط (4.9هزار امتیاز)
واقعا نمی‌شود زمانی برای پریدن ویندوز مشخص کرد، همان طور که آقا پیمان گفت ویروس یا برنامه‌های مخرب یکی از دلایل هست که با داشتن ضدویروسِ به‌روز تا حدی می‌توانید پیشگیری کنید. اما گاهی اوقات مشکل ناشی از نحوه استفاده است و گاهی هم ناسازگاری‌هایی بین برنامه‌ها یا سخت‌افزار و مواردی از این دست هست که دردسرساز می‌شود و بخصوص پیشبینی این مورد آخر شاید ممکن نباشد. اما چند تا پیشنهاد دارم که در ادامه می‌نویسم:

به نظرم اگر نگران خراب شدن ویندوز و درنتیجه از دست دادن فایل‌های مهم هستید، اولین کار باید این باشد که فایل‌های مهم را در درایوی به غیر از درایو ویندوز ذخیره کنید تا اگر ویندوز مشکل هم پیدا کرد با خیال راحت عوضش کنید؛ در این صورت مشکلی برای فایل‌های سایر درایوها پیش نخواهد آمد. با این حساب نباید فایل‌های مهم‌تان را روی دسکتاپ یا پوشه Documets، که بیشتر معمول هستند، ذخیره کنید؛ چون این پوشه‌ها در درایو ویندوز قرار دارند.

البته همیشه خراب شدن ویندوز معادل از دست دادن فایلها نیست، چون می‌توانید هاردتان را بر روی یک سیستم‌عامل سالم بخوانید و فایل‌های مورد نیاز را بردارید.

در کل بهترین کار همین کاری است که خودتان انجام می‌دهید، یعنی پشتیبان گرفتن از اطلاعات مهم. در این صورت حتی اگر هارد هم مشکل پیدا کند افسوس نخواهید خورد.

سوالات مشابه

0 امتیاز
1 پاسخ 684 بازدید
0 امتیاز
0 پاسخ 229 بازدید
0 امتیاز
0 پاسخ 241 بازدید
0 امتیاز
2 پاسخ 325 بازدید
0 امتیاز
0 پاسخ 474 بازدید
سوال شده 6 سال قبل در کامپیوتر و اینترنت توسط azim20 (0 امتیاز)
0 امتیاز
3 پاسخ 767 بازدید
...