آیا بدون هیچ اطلاعات مقدماتی ای در زمینه برنامه نویسی و مشابه آن می توان ساخت برنامه و نرم افزارهای اندروید را فرا گرفت؟

0 رأی
میانگین بازدید روزانه 0.12259 بازدید

من اطلاعاتی در زمینه برنامه نویسی و سایر اطلاعات مشابه رو ندارم، تا حالا در این زمینه کار نکردم و خیلی از اصطلاحاتش رو هم نمیدونم. ممنون میشم راهنمایی کنید که آیا من می تونم کار برنامه نویسی و ساخت نرم افزارهای اندروید رو انجام بدم یا خیر ؟ علاقه دارم این کار رو انجام بدم؛ از کجا باید شروع کنم؟ چه مراحلی رو باید طی کنم؟ از توجه شما پیشاپیش تشکر میکنم

سوال 5 سال قبل در تالار برنامه نویسی توسط فربد (0 امتیاز)
ویرایش 5 سال قبل توسط Saeed Zarinfam

2 جواب

+1 رأی

قاعدتا شما برای تولید برنامه های با کیفیت در اندروید باید اطلاعات خود را در زمینه برنامه نویسی بالا ببرید و همچنین به زبان برنامه نویسی جاوا تسلط نسبی پیدا کنید. اما می توانید این کار مرحله به مرحله از ساده به پیشرفته انجام دهید که فهم حجم سنگین مطالب برای شما دشوار نباشد.

برای مثال ابتدا مثال های سایت توسعه دهندگان اندروید را بدون توجه به زبان برنامه نویسی جاوا انجام دهید و سپس بازگردید و با دقت مفاهیم جاوا استفاده شده را یاد بگیرید و این کار را چند مرتبه تکرار کنید. مطمئن باشید با ممارست و سخت کوشی به یک برنامه نویس حرفه ای جاوا و اندروید تبدیل خواهید شد.

جواب 5 سال قبل توسط Saeed Zarinfam (737 امتیاز)
از توجه و راهنماییتون سپاسگزارم
خواهش می کنم، امیدوارم در راهی که می خواهید در پیش بگیرید موفق باشید.
0 رأی

کاملا موافقم با حرف آقای زرین فام. منم جواب خودم رو به سوال شما میدم.

اگرچه برنامه نویس شدن, خیلی سخت! یعنی باید بشینی پای سیستمت , مثل آدم فکر کنی, مثل کامپیوتر حرف بزنی ! شما 1 نفر رو تازه میبنی میگی اسمت چیه؟ طرف میگه علی. میگی سلام علی! حالا این رو ببر تو زبون کامپیوتر! همینه ها! اما باید به زبون اون بگی! اول بگی اسم یارو رو از ورودی بگیره. بعد بنویسه سلام + اسم دریافت شده! مثل آدم فکر کردم, مثل کامپیوتر حرف زدم!

حالا برنامه هایی هم هستن که به صورت Drag & Drop میتونی باهاشون برنامه نویسی کنی مثل Pocket Code که میتونی از اینجا بگیریش. البته باهاش کار کردن نیاز به ممارست داره ولی میتونی 1 کارایی باهاش بکنی. سایت www.code.org هم بهترین گنجینه یادگیری برنامه نویسی به بهترین نحو ممکن هست! ضمن اینکه بنیانگذاراش ایرانی هستن, باراک اوباما هم تونست با شرکت توی یکی از پروژه های برنامه نویسی این شرکت, با نوشتن 1 خط کد, به اولین رییس جمهور دنیا تبدیل بشه که برنامه نویسی کرد!!!

جواب 5 سال قبل توسط Shahriyar63 (245 امتیاز)
از توجه و راهنماییتون سپاسگزارم

سوال های مشابه

+1 رأی
3 جواب میانگین بازدید روزانه 0.52633 بازدید
0 رأی
0 جواب میانگین بازدید روزانه 0.43660 بازدید
0 رأی
0 جواب میانگین بازدید روزانه 0.27527 بازدید
0 رأی
3 جواب میانگین بازدید روزانه 0.17364 بازدید
0 رأی
4 جواب میانگین بازدید روزانه 0.42958 بازدید
0 رأی
1 جواب میانگین بازدید روزانه 0.15315 بازدید
0 رأی
1 جواب میانگین بازدید روزانه 0.64924 بازدید
+1 رأی
1 جواب میانگین بازدید روزانه 0.12286 بازدید
0 رأی
0 جواب میانگین بازدید روزانه 0.1249 بازدید
0 رأی
0 جواب میانگین بازدید روزانه 0.09173 بازدید
کانال تلگرام جواب یاب
...