0 امتیاز
قبل در تفریح و سرگرمی توسط (240 امتیاز)
دوباره دسته بندی کردن قبل توسط

از بین انواع سرویس ها و خدمات هتل ها کدام را انتخاب کنیم؟

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (1.3هزار امتیاز)

با توجه به رده بندی هتل ها بر مبنای سرویس های غذایی ، می توانید تصمیم بهتری درباره نوع هتلی که انتخاب می کنید داشته باشید.

هر کدام از این رده ها ، قیمت خاص خود را دارند. مثلاً شما برای رزرو هتل H.B پول بیشتری نسبت به هتل B.B پرداخت می کنید. بنابراین، اگر سفر شما به منظور گردش در مقصد است و صبح ، بعد از خوردن صبحانه با تور یا به طور انفرادی به گردش خواهید پرداخت و شب به هتل بر می گردید، نباید هتلی که ناهار می دهد را رزرو کنید چون در زمان سرو ناهار بیرون از هتل هستید و عملاً در قبال پولی که داده اید ، خدمتی نمی گیرید.

اگر از صبح تا شب بیرون هستید و ترجیح می دهید بعد از بازگشت به هتل شام مفصلی بخورید، هتل های H.B (با شام؛ نه ناهار) مناسب تان هستند ولی اگر یک شام سبک باب میل تان است، چرا هتل B.B را انتخاب نکنید تا در هزینه هایتان هم صرفه جویی شود.

اگر برای سفر کاری می روید که صبح تا ظهر بیرون هستید و ظهر را در هتل استراحت می کنید و بعد تا آخر شب به گشت و گذار یا ادامه کار می پردازید، هتل H.B (با ناهار ، نه شام) بسیار مناسب است.

اگر هدف تان از سفر ، استراحت چند روزه در یک هتل آرام و مجهز باشد ، احتمالاً هتل های F.B یا ALL و U.ALL گزینه های خوبی هستند.

سوالات مشابه

0 امتیاز
6 پاسخ 493 بازدید
0 امتیاز
4 پاسخ 397 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 413 بازدید
+1 امتیاز
0 پاسخ 120 بازدید
0 امتیاز
4 پاسخ 413 بازدید
0 امتیاز
2 پاسخ 345 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 360 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 518 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 585 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 691 بازدید
سوال شده 7 سال قبل در تفریح و سرگرمی توسط sina-z (1.3هزار امتیاز)
...