0 امتیاز
قبل در گوناگون توسط (15 امتیاز)
ویرایش شده قبل توسط

خانه هوشمند، خانه ای است که در آن وسایل و دستگاه‌ها می‌توانند به طور خودکار از راه دور از هر نقطه و با اتصال به اینترنت و یا پیامک، با استفاده از تلفن همراه یا سایر دستگاه‌های تحت شبکه، کنترل شوند. تجهیزات خانه هوشمند  از طریق پروتکل های بی سیم به یکدیگر متصل هستند و به کاربر اجازه می‌دهند تا عملکردهایی مانند دسترسی امنیتی به خانه، دما، روشنایی و سینمای خانگی را از راه دور کنترل کند. سیستم‌های اتوماسیون هوشمند سازی خانه به شما این امکان را می‌دهند که تصمیم بگیرید دستگاه‌هایتان چه زمانی کار کنند و چه زمانی کار نکنند. علاوه بر خانه هوشمند، اداره هوشمند و آپارتمان هوشمند هم در ایران پیاده سازی می شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون خانه هوشمند به وبسایت https://www.phidsmart.ir/  مراجعه نمایید. شرکت هوشمند سازی فرهام، بهترین شرکت هوشمند سازی ساختمان در ایران می باشد.

قبل توسط (0 امتیاز)
ممنونم ازت. از این که خودت هم سوال پرسیدی و هم جواب دادی. اما جذابیت هوشمند سازی به اینه که بری سر کار توی رااه دکمش رو بزنی کتری جوش بیاد اومدی خونه نسخیی چایی نکشی!

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (0 امتیاز)

هوشمند سازی خانه امروزه تبدیل به یکی از کارهایی شده است که افراد برای افزایش ارزش مالی خانه ی خود اقدام می کنند. یک خانه هوشمند می تواند سرمایه ی بزرگی را به صاحب ملک عائد نماید. برند isee از برندهای معتبری است که توانسته جایگاه خوبی را در بین سایر برندها کسب نماید.

سوالات مشابه

0 امتیاز
0 پاسخ 18 بازدید
سوال شده 8 ماه قبل در گوناگون توسط codifiv870 (0 امتیاز)
0 امتیاز
0 پاسخ 66 بازدید
سوال شده 2 سال قبل در گوناگون توسط neghar147 (15 امتیاز)
0 امتیاز
0 پاسخ 21 بازدید
سوال شده 7 ماه قبل در گوناگون توسط mobindalir96 (0 امتیاز)
0 امتیاز
0 پاسخ 28 بازدید
0 امتیاز
0 پاسخ 44 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 83 بازدید
...