0 امتیاز
قبل در درمان و پزشکی توسط (0 امتیاز)

اگر در هنگام لبخند زدن دهان خود را می پوشانید، پیشنهاد می کنیم حتما به متخصص ترمیم و زیبایی دندان مراجعه کنید تا با بهره مندی از روش های ترمیم و زیبایی دندان ، طرح لبخند خود را جذاب و دلنشین کنید. پس داشتن لبخندی زیبا از لحاظ اجتماعی، عاطفی و زیبایی مزایای زیادی به دنبال دارد و اهمیت این موضوع بر کسی پوشیده نیست. در مقاله پیش رو سعی داریم ابتدا روش های ترمیم و زیبایی دندان را شرح داده و انواع  آن را نام ببریم. اگر تازه با مسئله زیبایی لبخند و تاثیر انواع زیبایی دندان بر اصلاح طرح لبخند برخورد کرده‌اید حتما تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.
متخصص ارتودنسی دندان کیست؟
در انتخاب یک متخصص ارتودنسی خوب باید چه نکاتی را مد نظر داشته باشیم؟ اگر احساس می کنید که دندان هایتان کامل روی هم قرار نمی گیرد، اگر احساس می کنید که هنگام لبخند دهانتان کج می شود، اگر اگاهی اوقات در دندان های آسیاب خود احساس درد می کنید، شما نیاز دارید تا توسط یک متخصص ارتودنسی معاینه شوید.
ارتودنسی علاوه بر اثرات درمانی مانند منظم کردن دندان ها، تاثیر مستقیم در زیبایی صورت نیز دارد. گاها درمان ارتودنسی برای اصلاح طرح لبخند انجام می گیرد.
بلیچینگ بهتر است یا کامپوزیت
برای بسیاری از افرادی که به دنبال ترمیم و زیبایی دندان های خود هستند این سوال پیش می آید که بلیچینگ بهتر است یا کامپوزیت؟
بلیچینگ برای درمان دندان‌های زرد و یا لکه‌های ناشی از مواد غذایی استفاده می‌شود. از بین بردن برخی از رنگ‌های خاکستری و قوی دندان توسط بلیچینگ دندان سخت‌تر است. برای تغییر رنگ دندان‌ها، روکش کامپوزیتی دندان و لمینت دندان گزینه مناسب‌تری هستند. با کامپوزیت و لمینت، یک بیمار می‌تواند سایه دقیقی از رنگ سفیدی که علاقه دارد برای دندان‌هایش انتخاب کند.
ترمیم دندان پوسیده در خانه
درمان پوسیدگی بستگی به شدت آسیب دندان‌هایتان دارد. اگر آسیب جزئی و در مراحل ابتدایی باشد، ترمیم دندان پوسیده در خانه و استفاده از وارنیش و خمیر دندان حاوی فلوراید می‌تواند مفید باشد؛ اما اگر پوسیدگی منجر به ایجاد حفره در دندان شده باشد، می‌بایست نواحی پوسیدگی را خالی کردن و سپس دندان پر گردد.
قیمت ایمپلنت دندان
با همه نیازها و مشکلات اقتصادی افراد جامعه اما، ایمپلنت های دندانی ممکن است مقرون به صرفه تر از آن چیزی باشند که فکر می کنید. قبل از ، می خواهیم شما را تشویق کنیم که به قیمت ایمپلنت دندان به عنوان یک سرمایه گذاری به جای هزینه نگاه کنید.
خونریزی زبان
تعدادی از شرایط می تواند منجر به خونریزی زبان شود. برخی از این شرایط جدی هستند در حالی که برخی دیگر هیچ خطری برای سلامتی طولانی مدت ندارند.
شایع ترین علل خونریزی از زبان عبارتند از:
• گاز گرفتن شدید ناگهانی زبان
• زخم های دهان
• صدمات ناشی از دندان مصنوعی، بریس و با ایمپلنت
• خوردن غذاهای تند یا سفت
• پرتودرمانی برای سرطان
این مقاله مروری کوتاه بر دلایل احتمالی خونریزی زبان، نحوه تشخیص و درمان این عارضه، و زمانی که توصیه می شود به پزشک مراجعه کنید، ارائه می دهد.
منبع: https://www.karajdentists.ir/

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (0 امتیاز)

زیبایی فک و دندان از زیبایی های صورت است.برای زیبایی صورت میتوان از عمل ساکشن غبغب استفاده کرد.برای مشاهده ماندگاری ساکشن غبغب چقدر است روی کلمه پررنگ کلیک کنید.

سوالات مشابه

0 امتیاز
0 پاسخ 82 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 538 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 1.3هزار بازدید
0 امتیاز
0 پاسخ 2.3هزار بازدید
سوال شده 5 سال قبل در گوناگون توسط مهیار (0 امتیاز)
0 امتیاز
0 پاسخ 6 بازدید
سوال شده 1 هفته قبل در درمان و پزشکی توسط Niaz ghani (0 امتیاز)
0 امتیاز
0 پاسخ 9 بازدید
سوال شده 1 ماه قبل در درمان و پزشکی توسط Matab365 (0 امتیاز)
0 امتیاز
0 پاسخ 5 بازدید
سوال شده 1 ماه قبل در درمان و پزشکی توسط Matab365 (0 امتیاز)
0 امتیاز
1 پاسخ 12 بازدید
0 امتیاز
0 پاسخ 10 بازدید
سوال شده 1 ماه قبل در درمان و پزشکی توسط maryam_soleimani (0 امتیاز)
0 امتیاز
0 پاسخ 28 بازدید
...