0 امتیاز
قبل در گوناگون توسط (0 امتیاز)

دستگاه های پرکن یا Semi-automatic granule filling machine with four weightsبه منظور بسته بندی انواع مواد پودری  و گرانولی مورد استفاده قرار می گیرند.
همانطور که از نام آن پیداست اولین وظیفه این دستگاه ها شکل دادن به بسته بندی است. برای این منظور جزء اصلی این دستگاه یقه نام دارد که وظیفه ایجاد فرم کلی بسته را بر عهده دارد. همچنین می توان از لبه های مختلف برای ایجاد خطوط روی بسته بندی استفاده کرد. به علاوه برای اتو کردن لبه های مختلف بسته بندی از اتوهای فلزی استفاده می شود که دمای آن توسط عناصر دما و سنسورهای دقیق کنترل می شود. این اتوها می توانند افقی، عمودی و یا حتی مورب باشند.
در دستگاه بسته بندی نیمه اتوماتیک 4 توزین ، محصول ابتدا به مخزن دستگاه منتقل می شود و سپس به مقدار وزنی که روی صفحه نمایش HMI دستگاه نشان داده شده است، هنگامی که اپراتور پدال تخلیه یا میکروسوئیچ دستی را فشار می دهد، محصول داخل بسته می تواند کیسه باشد. یا قوطی در نهایت با چرخ خیاطی یا درب بسته، کیسه یا درب کنسرو شده.
برای بسته بندی مواد پودری در بسته بندی های کوچک مانند ادویه جات معمولا از بسته های خیاطی سه رو یا چهار رو استفاده می شود. برای بسته بندی مایعات در بسته بندی های کوچک 10 تا 50 گرمی مانند سس، پاستا یا آبلیمو از بسته بندی ساشه یا بسته بندی توزین دار استفاده می شود که در شکل های مختلف قابل مشاهده است.
رایج ترین نوع کیسه های بسته بندی مخصوصا برای مواد غذایی، کیسه های بالشی هستند. از این پاکت ها برای بسته بندی ساندویچ، چیپس، ذرت، حبوبات فله، شکر و غیره استفاده می شود. کیسه های بالش در سه نوع بالش معمولی، بالش چوگان و بالش چوگان ایستاده استفاده می شود که سازنده بنا به سلیقه شما آنها را انتخاب می کند.
پاکتهای مکعبی نیز نوع جدیدی از پاکتها هستند که به معمولا برای موادی که نیاز به چیده شده به صورت ایستاده در قفسه های فروشگاه ها را دارند به کار برده می شوند. این نوع پاکت نیازمند اجزای پیچیده تری در دستگاه بسته بندی برای شکل دهی نیاز دارد. معمولا برای این نوع از پاکتها از 4 یا 5 اتوی عمودی برای اتوی لبه های چهارگانه و از یک اتوی افقی برای بستن بالا و پایین بسته استفاده می شود. این نوع از پاکتها در دو نوع معمولی و دسته دار تولید می شوند.
نتیجه گیری
ماشین سازی سورا صنعت طراح و سازنده ی انواع دستگاه پرکن نیمه اتوماتیک گرانولی چهار توزین  و دستگاه پرکن حجمی گرانول مدل نیمه اتوماتیک با بالاترین کیفیت و استفاده از بهترین متریال ، امکان طراحی و ساخت در ارتفاع و ابعاد مورد نیاز شما مشتریان گرامی را دارا می باشد.

شماره تماس 09397700612

سوالات مشابه

0 امتیاز
0 پاسخ 73 بازدید
0 امتیاز
0 پاسخ 51 بازدید
0 امتیاز
0 پاسخ 59 بازدید
0 امتیاز
0 پاسخ 62 بازدید
0 امتیاز
0 پاسخ 68 بازدید
0 امتیاز
0 پاسخ 72 بازدید
0 امتیاز
0 پاسخ 86 بازدید
0 امتیاز
0 پاسخ 65 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 28 بازدید
...