0 امتیاز
قبل در گوناگون توسط (0 امتیاز)


تیشرت یکی از لباس هایی است که به دلیل راحتی و سبکی که دارد در بین خانم ها و آقایان بسیار پرطرفدارشده است. خوبی تیشرت این است که باعث می شود شما در هر جایی از باشگاه گرفته تا مهمانی خوش تیپ و جذاب به نظر بیایید.
تیشرت یکی از لباس هایی است که به دلیل راحتی و سبکی که دارد در بین خانم ها و آقایان بسیار پرطرفدارشده است. خوبی تیشرت این است که باعث می شود شما در هر جایی از باشگاه گرفته تا مهمانی خوش تیپ و جذاب به نظر بیایید. حالا چرا اسم آن را تیشرت گذاشته اند؟ به دلیل اینکه فرم ظاهری آن شبیه حرفT انگلیسی است. با ما در مجله دلگرم همراه باشید تا به طور کامل با تیشرت آشنا شوید.

تفاوت بین تیشرت و پولوشرت
پولوشرت ها برعکس تیشرت ها دارای یقه و دکمه هستند و همین باعث شده است که در حین راحتی و زیبایی ظاهری رسمی به شما بدهد. این نکته راهم باید در نظر بگیرید که پولوشرت ها معمولا بافتی سفت تر از تیشرت ها دارند. پولوشرت ها را می توانید با انواع جین راسته، کت اسپرت و کالج ست کنید و یک استایل رسمی فوق العاده شیک برای خود داشته باشید.

تیشرت مردانه یقه گرد
همانطور که می دانید انتخاب تیشرت یا به طور کلی لباس مناسب تاثیر بسیار زیادی بر خوش فرم بودن شما می گذارد. پس پشت طراحی هر مدلی یک تفکر اصولی و منطقی وجود دارد. تیشرت یقه گرد خوراک روزهای گرم تابستان است و برای افرادی مناسب است که بالاتنه آنها ظریف وکوچک است به دلیل اینکه یقه گرد باعث می شود سرشانه و بالاتنه شما بزرگتر به نظر بیاید. برای خرید لباس و تیشرت مردانه می توانید از مراکز خرید آنلاین خرید خود را با خیال راحت و آسوده به دور از گرمای تابستان و ترافیک شهری یک خرید آنلاین لباس تابستانه بدون دغدغه داشته باشید.

 

سوالات مشابه

...