0 امتیاز
قبل در گوناگون توسط (0 امتیاز)
بسته شده قبل توسط


یکی از دغدغه‌های خانواده‌ها در ارتباط با فرزندانشان خرید اینترنتی لباس بچه‌گانه است. برای مثال لباس‌ گرم مثل کاپشن و پلیور از دیگر لباس‌ها ماندگاری بیشتری دارند و قیمت آن‌ها هم از لباس‌های تابستانه یا پاییزه بالاتر است.

با توجه به رشد روزانه‌ی کودکان احتمالاً با این مسئله روبرو هستید که لباس بچه‌ها برای آن‌ها کوچک شود؛ به همین روی توجه کنید که باید نکاتی را در خرید لباس رعایت کنید که خریدی هوشمندانه داشته باشید و پول کمتری هزینه کنید.
با توجه به اینکه بچه‌ها لباس‌ها را زودتر فرسوده یا پاره کنند بهتر است که اجناس باکیفیت برای آن‌ها بخرید. با توجه به شرایط اقتصادی این روزها شاید خرید اجناس باکیفیت کمی سخت باشد پس از فروشگاهی معتبر خرید کنید که خیالتان از قیمت و کیفیت راحت باشد.
برای این کار پیشنهاد ما به شما خرید آنلاین است. خرید آنلاین لباس یکی از بهترین انواع خرید است که تجربه خرید آنلاین لباس از بهترین تجربه‌ها است. در خرید آنلاین لباس بچگانه مثلاً در فروشگاه اینترنتی پوشاک بانی‌مد شما به‌ راحتی می‌توانید اجناس را مقایسه کنید، در تن مدل‌ها ببینید و سایز موردنظر را بیابید و اگر لباس اندازه‌ی فرزندتان نبود که این اتفاق بسیار متداول است؛ می‌توانید لباس را تعویض یا مسترد کنید و علاوه بر این مزایا از تخفیف‌ها و جشنواره‌های متنوع این فروشگاه برخوردار شوید و کوچک شدن و بلااستفاده شدن لباس‌ها را می‌توانید ازاین‌جهت جبران کنید.
در خرید لباس بچگانه نیز به نکاتی که در این مقاله به آن اشاره می‌شود می‌توانید توجه کنید.
همه‌ی بچه‌ها اندامی یکسان ندارند!​

همان‌طور که حتماً می‌دانید لباس‌های بچه‌ها بر اساس سن تقسیم‌بندی می‌شوند اما بچه‌ها باهم متفاوت‌اند. این تفاوت باعث می‌شود انتخاب لباس سخت شود. برای این کار قبل از خرید لباس اندازه‌ای حدودی از فرزندتان داشته باشید و اگر خرید حضوری انجام می‌دهید با توجه به موارد ذکرشده در شناسنامه لباس تصمیم بگیرید و اگر اینترنتی خرید می‌کنید در مشخصات محصول سایز محصول را بررسی کنید.
توجه کنید که لباس زمستانی را کمی بزرگ‌تر بخرید چون ممکن است در روزهای سرد مجبور باشید لباس‌های بیشتری به فرزندتان بپوشید و به دلیل جنب‌وجوش طبیعی بچه‌ها اگر لباس آزادتر باشد راحت‌تر است و سوای همه این مباحث برای سال‌های دیگر نیز قابل‌استفاده است.
بچه‌ها باید لباس باکیفیت‌ بپوشند!​
بچه‌ها فعالیت‌های زیادی دارند، زودتر سردشان می‌شود و علاقه کمتری به لباس پوشیدن دارند. جنب‌وجوش آن‌ها سبب می‌شود تا زودتر لباس‌هایشان آسیب ببیند و جدا از خرید لباس بی‌کیفت به‌صرف اینکه بچه‌ها قدرت تشخیص کیفیت لباس را ندارند پرهیز کنید. برای بچه‌ها ارزش قائل شوید.
پوست بچه‌ها نیز از ما بسیار حساس‌تر هستند به همین سبب جنس پارچه لباس از اهمیت زیادی برخوردار است. چراکه لباس بی‌کیفیت می‌تواند حساسیت‌های پوستی برای آن‌ها به بار بیاورد که در بزرگ‌سالی نیز آثاری داشته باشند.
بچه‌ها ویترین نیستند، آسان بگیرید!​
حتماً برای شما پیش‌آمده که بچه‌هایی را ببینید که لباسی ناراحت پوشیده‌اند یا لباسشان در حد سنشان نیست. حقیقت این است که لباس‌ها باید ابتدا راحت باشند یعنی در ابتدا تنگ نباشند. لباس تنگ، بچه‌ها را اذیت می‌کند. لباس راحت نیز به دلیل پوشیدن لباس خیلی گشاد به بچه‌ها نیست. از پوشاندن لباس‌های تجملاتی نیز پرهیز کنید. چون ممکن است بچه‌ها به آن آسیب بزنند و یا از حالا با مفاهیمی روبرو شوند که مناسب دنیای آن‌ها نباشد.
بچه‌ها ویترین نیستند در خرید لباس بچگانه، خرید کفش بچگانه و خرید اسباب بازی مناسب دنیای آن‌ها خرید کنید.
دنیای بچه‌ها، دنیای رنگ‌ها است​

در انتخاب لباس برای بچه‌ها حتماً از رنگ‌های متنوع و شاد استفاده کنید. رنگ‌های شاد باعث می‌شود روحیه آن‌ها تقویت شود. رنگ‌ها خلاقیت بچه‌ها را گسترش می‌دهند. برای خرید لباس مردانه و یا خرید لباس زنانه نیز اگر رنگ‌های شاد را در الویت قرار دهیم دنیای ما آدم‌بزرگ‌ها هم زیباتر می‌شود.
بچه‌ها هم سلیقه دارند!​
هنگام خرید لباس از بچه‌ها سؤال کنید. با این کار به آن‌ها اعتمادبه‌نفس می‌دهید و حس خوبی نیز القا می‌کنید. از آن‌ها بپرسید و سلیقه‌ی آن‌ها را نیز در نظر بگیرید. در خرید لباس برای بچه‌ها به نقوش و عکس‌ها هم توجه کنید و مراقب باشید طرح انتخابی برای بچه‌ی شما مناسب باشد.
کفش راحت و باکیفیت برای بچه‌ها بخرید​
در خرید کفش نیز راحتی و کیفیت آن‌ را در نظر بگیرید. چون استخوان پای بچه‌ها بسیار حساس‌اند و با انتخاب کفش نامناسب ممکن است آسیب‌های جبران‌ناپذیری بخصوص در قسمت انگشتان برای آن‌ها رخ دهد. پس به این موضوع نیز توجه کنید.

ببندید با توجه به این نکته: مطلب آموزشی

سوالات مشابه

0 امتیاز
0 پاسخ 78 بازدید
...