سئو سایت را خودمان انجام دهیم یا آن را واگذار کنیم؟

+1 رأی
میانگین بازدید روزانه 1.3741 بازدید

یکی از سؤالات مهم که بسیاری از کاربران سایت از ما پرسیده بودن این بود که آیا خودمان محتوای بهینه برای سایتمان تهیه کنیم و یا اینکار را به فرد و یا شرکت خاصی واگذار کنیم؟

جواب صریح ما نوشتن محتوا سئو شده توسط خود شماست، هیچ‌کسی دلسوزتر از شما برای سایت و یا کسب و کارتان نیست، هیچ‌کسی متعهدتر از شما برای این کار نیست.

شاید شما با صرف مبالغ هنگفت اینکار را به فردی واگذار کنید و سرخوش از اینکه به‌زودی به چیزی که می‌خواهید می‌رسید در آسایش و به دور از دغدغه نوشتن محتوا به کار دلخواه خود بپردازید ولی بدانید دیر یا زود پشیمان خواهید شد از اینکه چرا خودتان اینکار را نکردید.

زمانی که محتوای وب‌سایت شما به تعداد زیاد در گوگل ایندکس شد و محتواها حتی با داشتن کوچک‌ترین مشکل فنی در نوشتن انتشار داده شدن و شما بعد از خواندن این مقاله شاید مشکلاتی را پیدا کردید و حالا بخواهید آن‌ها را رفع کنید.

می‌دانید حالا باید چقدر انرژی بگذارید و تک‌تک آن مقالات را بازنویسی کنید و تازه گوگل بعد از ماه‌ها بیاید و سایت شما را دوباره رتبه دهی کند؟!

یکم روی این موضوع فکر کنید. ما در نظر می‌گیریم شما حالا تصمیم گرفته‌اید خودتان شخصاً آموزش سئوحرفه ای وردپرس را یاد بگیرید و بعد به صورت کاملاً حرفه‌ای محتوا تولید کنید.

سوال 4 هفته قبل در تالار کامپیوتر و اینترنت توسط neghar147 (15 امتیاز)
شما از سایت و یا پیچ اینستاگرام بلک وب هم میتونین استفادع کنید قیمت مناسب میگیرن پروژه هارو. blakweb.ir

3 جواب

0 رأی
بنظرم سئو رو باید خود شخص مالک سایت انجام بده البته بعد از آموزش های استاندارد اینجوری هم از نظر مالی صرفه جویی کرده هم میدونه که باید چیکار کنه
جواب 4 هفته قبل توسط saba khoshnam_990622 (0 امتیاز)
موافق نیستم
سئو یک تخصصه
0 رأی
به نظرم انجام سئو مثل هر کار دیگه‌ای نیاز به تخصص داره و اگر تخصصش رو دارید خودتون انجام بدید وگرنه آسیب های بدی می‌تونید به ساختار سایتتون بزنید که بعدها به کار و وقت و هزینه بیشتری برای اصلاحش نیاز پیدا می‌کنید.
جواب 1 هفته قبل توسط Samaneh Firooz_33786 (0 امتیاز)
0 رأی

با سلام
قعطا بسیار مطمئن تر هست که شما خدمات سئو سایت خود را به یک شرکت که متشکل شده است از بهترین سئوکارها هست بسپارید. هرچند برخی از سئوکارهای معروف هم بصورت فردی فعالیت میکنند. بدلیل نداشتن تجربه و نداشتن دانش تولید محتوا و مهمتر از همه ندانستن اطلاعات سئو سایت شما خودتون نمی توانید در این راه موفق شوید و پس از گذراندن وقت و نتیجه نگرفتن بدنبال سئوکار خوب هستید تا سایت شما را بهینه کند.

جواب 5 روز قبل توسط جواد جان نثاری_16819 (0 امتیاز)

سوال های مشابه

0 رأی
0 جواب میانگین بازدید روزانه 0.1167 بازدید
0 رأی
4 جواب میانگین بازدید روزانه 0.61137 بازدید
0 رأی
1 جواب میانگین بازدید روزانه 1.5517 بازدید
سوال 1 هفته قبل در تالار کامپیوتر و اینترنت توسط neghar147 (15 امتیاز)
0 رأی
0 جواب میانگین بازدید روزانه 1.0912 بازدید
0 رأی
0 جواب میانگین بازدید روزانه 0.4414 بازدید
سوال 1 ماه قبل در تالار کامپیوتر و اینترنت توسط neghar147 (15 امتیاز)
0 رأی
0 جواب میانگین بازدید روزانه 2.510 بازدید
سوال 3 روز قبل در تالار کامپیوتر و اینترنت توسط neghar147 (15 امتیاز)
0 رأی
0 جواب میانگین بازدید روزانه 0.4230 بازدید
0 رأی
0 جواب میانگین بازدید روزانه 0.1617 بازدید
0 رأی
0 جواب میانگین بازدید روزانه 0.1921 بازدید
کانال تلگرام جواب یاب
...