قیمت خرید کنتاکتور اشنایدر در سال 1401 

0 رأی
میانگین بازدید روزانه 0.3417 بازدید

قیمت خرید کنتاکتور اشنایدر در سال 1401 

کنتاکتور اشنایدر تجهیزی پرکاربرد در صنعت برق می‌باشد و در ولتاژها و جریان‌های مختلفی در بازار ارائه می‌شوند.کنتاکتور یک دستگاه سوئیچیگ (کلید زنی)  الکتریکی است که برای خاموش و روشن کردن یک مدار الکتریکی از آن استفاده می‌شود.کنتاکتور ساختاری به هم پیوسته دارد و به راحتی قابل نصب است.کنتاکتور ها یک نوع خاص از رله ها  هستند. اما یک تفاوت پایه ای بین کنتاکتور و رله وجود دارد و آن این ست که کاربرد کنتاکتور بیشتر در دستگاه‌هایی است که ظرفیت تحمل جریان بالاتری دارند درحالیکه رله برای دستگاه‌هایی با جریان پایین تر مورد استفاده قرار می‌گیرند.به طور معمول کنتاکتور دارای چندین کنتاکت می‌باشد. کنتاکت‌ها بیشتر از نوع کنتاکت باز هستند. و همین کنتاکت‌ها هستند که قدرت عملکردی را در زمانی که بوبین کنتاکتور برق دار شده است برای بار فراهم می‌کنند.

کنتاکتور اشنایدر یا بوبین کنتاکتور اشنایدر به سیم پیچی گفته می‌شود که میدان مغناطیسی تولید میکند ، این قطعه این کار را با استفاده از جریان الکتریکی انجام میدهد . بخاطر ساختار بوبین هنگامی که جریان قطع و وصل می‌شود. بوبین های کنتاکتور های اشنایدر در دو نوع باز و وکیوم موجود میباشد

انواع کنتاکتور اشنایدر
انواع کنتاکتور اشنایدر به سه دسته زیر تقسیم می‌شود.

کنتاکتور AC
کنتاکتور DC
کنتاکتور خازنی
کنتاکتور ها همچنین دارای لوازم جانبی هستند. مانند کنتاکت های کمکی .

شما می توانید با توجه به ویژگی های محصولات اشنایدر یا با توجه به کاربرد خود(مصرف خانگی یا صنعتی) کنتاکتور ها و لوازم جانبی مورد نظر خود را از فروشگاه اشنایدر صنعت خریداری کنید.

کنتاکتور 18 آمپر٢٢٠ ولت تیپ جدید

کنتاکتور AC اشنایدر
کنتاکتورهای AC دارای یک حلقه اتصال کوتاه هستند که جلوی لرزشی را می‌گیرد که از فرکانس برق وارد می‌شود.

کنتاکتور DC اشنایدر
کنتاکتورهای DC این حلقه هیسترزیس را ندارند و در نتیجه صدا و  لرزشی از آنها شنیده نمی‌شود.

کنتاکتور خازنی اشنایدر
کنتاکتوری است که برای راه اندازی خازن های قدرت که برای اصلاح ضریب قدرت استفاده میشود مورد استفاده قرار میگیرید.

اشنایدر الکتریک Schneider Electric
اشنایدر الکتریک (Schneider Electric) شرکت تجهیزات الکتریکی فرانسوی چندملیتی است، که در زمینهٔ مهندسی برق و تولید تجهیزات الکترونیکی و الکتریکی، همچنین تولید , تجهیزات تولید، توزیع و انتقال انرژی الکتریکی فعالیت می‌کند.

شرکت اشنایدر الکتریک در سال ۱۸۳۶ توسط جوزف اوژن اشنایدر و آدولف اشنایدر تأسیس شد. دفتر مرکزی این شرکت در شهر روی ملمزون، فرانسه قرار دارد و بخشی از سهام آن در بازار بورس یورونکست معامله می‌شود.

مراجعه به نمایندگی اشنایدر  برای خرید انواع کنتاکتور اشنایدر

ویژگی های متمایز کنتاکتور اشنایدر


کنتاکتور های این برند دارای بخش های متفاوتی هستند. مانند مدار کنترل فرمان، بوبین کنتور و مدار قدرت.کنتاکتور ها اشنایدر دارای ویژگی هایی از قبیل ولتاژ عایقی، ولتاژ نامی، ولتاژ بوبین، حد نهایت ولتاژ عایقی و مشخصات پلاتین های کمکی هستند.

بوبین کنتاکتور اشنایدر

کنتاکتورها به لحاظ جریان دارای دو قسمت مجزا هستند؛ جریان قسمت بار که جریان تغذیه بار را عبور می دهد؛ و جریان قسمت تحریک کویل که جریان تحریک بوبین کنتاکتور اشنایدر را جهت مغناطیسی شدن آن عبور می دهد. قاعدتاً جریان بار، وابسته به ولتاژ شبکه و ولتاژ مورد نیاز بار است. ولی ولتاژ قسمت تحریک کنتاکتورهای اشنایدر الکتریک می تواند ۲۴، ۴۸، ۱۱۰، ۲۲۰ و ۳۸۰ ولت از نوع DC یا AC  یا حتی مستقیماً از ولتاژ خط باشد. البته تأمین جریان تحریک بوبین توسط ولتاژهای DC برای کنتاکتورها مناسب تر است و در صورت دسترسی به ولتاژ DC، استفاده از آن برای بوبین کنتاکتور اشنایدر پیشنهاد می گردد.

از لحاظ جریان بار، کنتاکتورهای اشنایدر الکتریک که عمدتاً به صورت سه فاز هستند، تا ۸۰۰ آمپر ساخته می شوند و جریان کویل به اندازه کنتاکتور وابسته است. در حالتی که کنتاکتور های جریان بالا مانند ۸۰۰ آمپر مصرف شوند، جریان کویل یا تحریک هم یک جریان قابل ملاحظه خواهد بود.

سوال 1 ماه قبل در تالار گوناگون توسط elham keshavarz_2484 (0 امتیاز)

سوال های مشابه

0 رأی
0 جواب میانگین بازدید روزانه 0.2313 بازدید
0 رأی
0 جواب میانگین بازدید روزانه 0.420 بازدید
0 رأی
0 جواب میانگین بازدید روزانه 0.2416 بازدید
0 رأی
0 جواب میانگین بازدید روزانه 0.2314 بازدید
0 رأی
0 جواب میانگین بازدید روزانه 0.3820 بازدید
0 رأی
0 جواب میانگین بازدید روزانه 0.2313 بازدید
0 رأی
0 جواب میانگین بازدید روزانه 0.1912 بازدید
0 رأی
0 جواب میانگین بازدید روزانه 0.4222 بازدید
0 رأی
0 جواب میانگین بازدید روزانه 0.2111 بازدید
کانال تلگرام جواب یاب
...