راهنمای خرید انواع کلید اتوماتیک اشنایدر

0 رأی
میانگین بازدید روزانه 1.111 بازدید

آشنایی با کلید اتوماتیک اشنایدر

کلید اتوماتیک اشنایدر به دو نوع، قابل تنظیم و غیر قابل تنظیم تقسیم می شود. در نوع قابل تنظیم، قابلیت تغییر جریان نامی وجود دارد، در حالی که در کلید اتوماتیک غیرقابل تنظیم، جریان نامی بر روی یک میزان مشخص، ثابت است و  غیرقابل تنظیم است. درساده ترین تعریف کلید اتوماتیک کلیدی است که علاوه بر قطع و وصل کردن مدار وظیفه حفاظت و اطلاع رسانی مدار را نیز بر عهده دارد.

با ما در ارتباط باشید
ایران، تهران، لاله‌زار جنوبی، پاساژ بوشهری، طبقه اول، پلاک 21

021-33965646

021-33967145

021-33940323

021-40330314

0912-3222270

ویژگی های کلید اتوماتیک اشنایدر

به صورت کلی کلید های اتوماتیک آمپر های مشخصی دارند و بخاطر بدنه پلاستیکی قابل تعمیر نیستند اما حجم کمی دارند و قابل نصب در مکان های مختلفی هستند . کلید های اتوماتیک نسبت به کلید های مینیاتوری قدرت قطع بیشتری دارند.

به همین علت علاوه بر محافظت از مدار کلید اتوماتیک توان حفاظت موتوری ، حفاظت اتصال به زمین و حفاظت ژنراتوری را دارد.

ساختار کلید اتوماتیک اشنایدر

کلید اتوماتیک شامل کنتاکت های اصلی ، کنتاکت های فرعی و کنتاکت های جرقه گیر می‌باشد. ساختار بدنه کلید اتوماتیک بسیار مستحکم و همانطور که در قسمت بالا ذکر شد غیر قابل تعمیر می‌باشد.

 

کلید چنج اور اتوماتیک اشنایدر

کلیدی که سرچشمه جریان برق را تغییر می‌دهد کلید چنج اور نام دارد . شرکت اشنایدر از تولید کنندگان پیشرو این کلید می‌باشد .

تنظیمات کلید اتوماتیک اشنایدر
کلید های اتوماتیک به دو صورت قابل تنظیم و عیر قابل تنظیم موجود می‌باشند . کلید های قابل تنظیم از پرکاربرد ترین کلید ها در صنایع و کارخانه ها می‌باشد . تنظیمات این کلید ها از رنج 16 تا 630  آمپر می‌باشد و شامل 7 رده قدرت می‌باشند

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره تنظیمات کلید اتوماتیک می‌توانید مقاله ” تنظیمات کلید اتوماتیک اشنایدر” را در وبلاگ اشنایدر صنعت مطالعه کنید.

برای حفاظت از مداری با تغذیه ی DC ، بهترین انتخاب، کلید اتوماتیک فیکس اشنایدر است، زیرا در هر دو مدار AC و DC نصب می شود. حداکثر ولتاژی که این کلید، می تواند در آن به درستی کار کند برابر است با 690 ولت، اما اگر ولتاژ لحظه ای وارد شود، قابلیت تحمل تا 6 کیلو ولت را دارد.

 

نصب کلید اتوماتیک اشنایدر

با توجه به کوچک بودن این کلید ها ، به آسانی در تابلو برق ها قابل نصب هستند . برای سیم بندی کلید اتوماتیم ابتدا باید قاب جلویی آنها را بردارید. همچنین شما می‌توانید کلید های اتوماتیک کلاس 2 را بر روی تابلو برق های کلاس دوم نصب کنید .

شرایط محیطی برای نصب این کلید ها عبارت اند از :

سرد و خشک با دمای 56 درجه
گرمای خشک با دمای 85 درجه
گرمای مرطوب با دمای 55 درجه و رطوبت 95 درصد
گردو غبار با درجه سختی 2
برای کسب اطلاعات بیشتر از شرایط نصب کلید اتوماتیک می‌توانید به وبلاگ مجموعه اشنایدر صنعت مراجعه کنید.

حفاطت کلید اتوماتیک اشنایدر
کلید اتوماتیک های جریان نشتی ندارند ، سیستم نشانگر موقعیت انها قابل اطمینان است ، تحمل بین اتصالات بالایی و پایینی انها بالا است ، برای نصب کانتاکت ها باید قفل ها باز شوند ، وضعبت قطع انها مربوط به وضعیت off می‌باشد و … به همین دلایل کلید های اتوماتیک برای عایق سازی طبق استاندارد های خاصی مناسب هستند.

برای خرید انواع مدل های کلید اتوماتیک اشنایدر اصل می توانید به سایت اشنایدر صنعت نمایندگی اشنایدر در لاله زار تهران مراجعه کنید.

سوال 1 هفته قبل در تالار گوناگون توسط elham keshavarz_2484 (0 امتیاز)

سوال های مشابه

0 رأی
0 جواب میانگین بازدید روزانه 0.4210 بازدید
0 رأی
0 جواب میانگین بازدید روزانه 0.478 بازدید
0 رأی
0 جواب میانگین بازدید روزانه 0.48 بازدید
0 رأی
0 جواب میانگین بازدید روزانه 0.99 بازدید
0 رأی
0 جواب میانگین بازدید روزانه 1.299 بازدید
0 رأی
0 جواب میانگین بازدید روزانه 0.699 بازدید
0 رأی
0 جواب میانگین بازدید روزانه 0.357 بازدید
0 رأی
0 جواب میانگین بازدید روزانه 0.715 بازدید
0 رأی
0 جواب میانگین بازدید روزانه 17 بازدید
کانال تلگرام جواب یاب
...