مهم ترین عوامل برای اعتماد به فروشگاه های آنلاین چیست؟

0 رأی
میانگین بازدید روزانه 0.7922 بازدید
با توجه به رشد روز افزون فروشگاه های آنلاین بخصوص در زمان شیوع ویروس کرونا و مراجعه اقشار مختلف مردم به این نوع فروشگاه ها که گاها با فضای مجازی نیز آشنایی کامل ندارند، برای اطمینان خاطر و درنهایت خرید اینترنتی از این فروشگاه ها به چه نکاتی باید توجه کرد؟
سوال 3 هفته قبل در تالار کامپیوتر و اینترنت توسط Miaadtime (0 امتیاز)

1 جواب

0 رأی
به نظر من از سایت هایی باید خرید کرد که عمده نظرات مصرف کنندگان مثبت باشه. پارامتر اصلی که باید بهش توجه کرد داشتن پشتیبانی و شماره تماسه، اینکه بدونید مستقیم و بی واسطه قراره با خودشون در ارتباط باشید و خرید کنید باعث میشه اعتماد کنید. و تو این اوضاع تورم اگه سایتی با حذف دلالان بازار یراق سعی کنه که محصولات رو با پایین ترین قیمت بازار ایران عرضه کنه قطعا قابل اطمینان خواهد بود. ابزار عمده ی پیشنهادی من برای اعتماد، بررسی چند روزه و ارتباط با پشتیبانی اون پلتفرم هست. مخصوصا اگه خرید عمده و کارتونی ابزار و یراق مثلا خرید عمده قفل مد نظر باشه که باید بیشتر احتیاط کرد و موارد در نظر گرفت.
جواب 2 هفته قبل توسط Maliheh (10 امتیاز)
با توجه به بررسی هایی که کردم برای خرید اینترنتی باید به چند نکته توجه کرد:
1. سایت مورد نظر از پروتکل امن https استفاده کرده باشه، برای مثال: https://www.miaadtime.com
2. سایت مورد نظر ای نماد یا نماد اعتماد الکترونیک رو دریافت کرده باشه که معمولا اون رو تو قسمت پایینی سایت میذارن
3. خدماتی داشته باشه که اعتماد مخاطب رو جلب و ریسک احتمالی اون رو به حداقل برسونه، مثل : مهلت تست و یا امکان پرداخت درمحل که بشه کالا رو قبل از پرداخت وجه بازدید کرد
معمولا سایت های کمی تمامی این امکانات رو ارائه میدن اما خب هستند فروشگاه هایی که علاوه بر خدمات بالا ارسالشون هم رایگانه و قیمت هاشون هم کاملا رقابتیه چون خودشون نمایندگی هستن.
پیشنهاد میکنم اگه قصد خرید ساعت دیواری، ساعت ایستاده و لوازم دکوری رو دارید حتما به سایت فروشگاه میعادتایم یه سر بزنید چون تمام خدمات بالا رو ارائه میدن و موتور و قیمت ساعت های دیواری و ایستاده رو هم ضمانت میکنن و که خیال مخاطب از هر نظری راحت باشه.

سوال های مشابه

0 رأی
0 جواب میانگین بازدید روزانه 0.2234 بازدید
0 رأی
0 جواب میانگین بازدید روزانه 0.1625 بازدید
0 رأی
0 جواب میانگین بازدید روزانه 0.1814 بازدید
0 رأی
0 جواب میانگین بازدید روزانه 0.1718 بازدید
0 رأی
0 جواب میانگین بازدید روزانه 0.3234 بازدید
0 رأی
0 جواب میانگین بازدید روزانه 0.3941 بازدید
0 رأی
0 جواب میانگین بازدید روزانه 0.2123 بازدید
کانال تلگرام جواب یاب
...