به هنگام انتخاب سیستم مدیریت محتوا به چه نکاتی توجه بایستی کرد؟

0 رأی
میانگین بازدید روزانه 26 بازدید

این را قبل از شروع فرایند انتخاب CMS در ذهن داشته باشید. انتخاب سیستم مدیریت محتوا درک کنید که یک فرایند انتخاب CMS معمولی زمان قابل توجهی را می طلبد. برای یک تجارت متوسط می توانید 2-7 ماه بین درک شرایط ، نوشتن RFP و امضای قرارداد نهایی انتظار داشته باشید. در اصل ، شما به دنبال راه حلی هستید که بتوانید هرچه بیشتر ویژگیهای دارای اولویت بالا را برای هرچه بیشتر ذینفعان بررسی کنید.

از چه سیستم مدیریت محتوا باید استفاده کنید: SaaS در مقابل سیستم عامل CMS پیش فرض
یکی از مهمترین تصمیمی که شما باید بصورت مقدماتی بگیرید انتخاب سیستم مدیریت محتوا تصمیم گیری بین SaaS ، میزبان یا یک راه حل پیش فرض است.
با داشتن CMS پیش فرض ، مجوز را از فروشنده خریداری می کنید و این نرم افزار را روی سرورهای خود یا سرورهای ارائه دهنده میزبان خود نصب می کنید. انتخاب سیستم مدیریت محتوا ارائه دهنده CMS تنها وظیفه حفظ و انتخاب سیستم مدیریت محتوا بروزرسانی نرم افزار را بر عهده دارد. همه چیز از نصب تا امنیت و ارتقاء زیرساخت ها توسط شما انجام خواهد شد.

راه حل میزبانی ابر ، شما مجوز می خرید و سپس نرم افزار را در یک مرکز داده یا میزبان وب که در آن فضای سرور را اجاره می کنید ، نصب می کنید. این دقیقاً مانند یک CMS فرضیه کار می کند ، انتخاب سیستم مدیریت محتوا به استثنای نصب بر روی سرورهای شخص ثالث که شما مستقیم آنها را ندارید.

به طور معمول ، هر راه حل در فرض همچنین می تواند یک راه حل میزبان باشد به شرط اینکه میزبان وب پاسخگوی نیاز سرور باشد
برای ایجاد یک قیاس بسیار ساده ، به تفاوت بین بردن یک Uber و داشتن یک ماشین فکر کنید. با حالت دوم - مانند پیش فرض CMS - شما مسئولیت نگهداری ، بیمه و سوخت خودرو را بر عهده دارید.
یک نرم افزار به عنوان یک سرویس Solution (SaaS) راه حل CMS مقوله ای نوظهور است که در چند سال گذشته به برجستگی رسیده است. SaaS CMS مانند هر ابزار SaaS مورد علاقه شما - Salesforce ، Google Docs یا حتی Gmail کار می کند. هیچ چیز برای نصب ، به روزرسانی یا نگهداری وجود ندارد. ارائه دهنده CMS از کلیه مسائل فنی مراقبت می کند ، بنابراین می توانید بر ایجاد و مدیریت محتوا تمرکز کنید.


شما معمولاً برای استفاده خود از CMS ، اشتراکی را خریداری می کنید و ماهانه پرداخت می کنید. به طور معمول قبل از استقرار ، هزینه های قرارداد بلند مدت یا مقدماتی وجود ندارد. انتخاب سیستم مدیریت محتوا این نرم افزار از پیش ساخته شده است و از پیشرفت ها و پیشرفت های مداوم که توسط فروشندگان انجام می شود ، بهره مند می شوید.
آیا سیستم عامل های CMS را ارزیابی می کنید؟
نرم افزار به عنوان یک راه حل خدمات مزیت cms
راه حل های SaaS تغییر پارادایم از انتخاب سیستم مدیریت محتوا سیستم عامل های CMS وب سایت عادی است ،انتخاب سیستم مدیریت محتوا مانند صنعت CRM که Salesforce فروشندگان سنتی CRM را مختل کرده است ، شروع به شیوع بیشتری می کند.


جوانب CMS جوانب مثبت
در اینجا برخی از جوانب مثبت سیستم عامل های CMS آورده شده است:

1. ویژگی غنی
سیستم عامل های SaaS یک بار توسعه یافته و مورد استفاده همه افراد جامعه قرار گرفته است ، این بدان معنی است که آنها به گونه ای طراحی شده اند که بتوانند از آن آسان استفاده شوند و از ویژگی های زیادی برای کمک به هدایت مشاغل آنلاین شما برخوردار هستند.

2. بدون تعمیر و نگهداری / نگهداری
کلیه کارهای تعمیر و نگهداری - رفع اشکالات ، حفظ زیرساخت ها - توسط ارائه دهنده CMS مراقبت می شود.

3. به روز رسانی های منظم
راه حل های SaaS سیستم عامل های خود را بطور مداوم ارتقا می دهد ، و این اطمینان را می دهد که همیشه به استفاده از CMS کنید.

5. مدل پرداخت به عنوان شما
راه حل های SaaS معمولاً برنامه های پرداخت ماهانه را ارائه می دهند. به جای پرداخت هزینه صدور مجوز  توانند با تقاضای شما مقیاس شوند. انفجار ناگهانی ترافیک ویروسی سایت شما را خراب نمی کند.

 

https://javabyab.com/33628/nfv-%DA%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA-%D9%88-%D9%87%D8%B1-%D8%A2%D9%86%DA%86%D9%87-%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D8%B3%D8%AA%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D8%A2%D9%86-%D8%A8%D8%AF%D8%A7%D9%86%DB%8C%D8%AF

سوال 2 روز قبل در تالار کامپیوتر و اینترنت توسط mohsen mohammadi90_5 (-2 امتیاز)

سوال های مشابه

0 رأی
1 جواب میانگین بازدید روزانه 2.222,337 بازدید
0 رأی
1 جواب میانگین بازدید روزانه 0.25263 بازدید
0 رأی
0 جواب میانگین بازدید روزانه 0.33422 بازدید
0 رأی
1 جواب میانگین بازدید روزانه 1.683,507 بازدید
سوال 5 سال قبل در تالار علم و دانش توسط sina-z (1,267 امتیاز)
+1 رأی
1 جواب میانگین بازدید روزانه 0.4960 بازدید
+1 رأی
1 جواب میانگین بازدید روزانه 0.33808 بازدید
+1 رأی
1 جواب میانگین بازدید روزانه 0.07172 بازدید
+2 رأی
1 جواب میانگین بازدید روزانه 0.51,275 بازدید
کانال تلگرام جواب یاب
...