چطوری میتونم از مدرک آیلتس استعلام بگیرم؟

0 رأی
میانگین بازدید روزانه 0.68129 بازدید
استعلام مدرک آیلتس
سوال 6 ماه قبل در تالار علم و دانش توسط armita92 (53 امتیاز)
برچسب گذاری مجدد در 6 ماه قبل توسط moderator

1 جواب

0 رأی

به عنوان یک شخص مطمئنا شما نخواهید توانست استعلام مدرک آیلتس افراد دیگر را بررسی کنید . معمولا این سیستم تنها در اختیار دانشگاه ها و موسساتی است که در لیست این سازمان ها ثبت شده باشند. به زبانی ساده تر باید گفت که مدرک آیلتس توسط هر شخصی قابل استعلام نیست. دلیل اصلی این کار به وجود اوردن یک سیستم امن است که دسترسی محدود به آن باشد و تنها کسانی که مورد تایید هستند بتوانند به این نمرات دسترسی داشته باشند.

این خبر خوبی برای داوطلبین است زیرا نمره انها کاملا سری خواهد ماند. اگر دانشگاه یا موسسه ای بواهد امکان دسترسی به استعلام مدرک آیلتس را بدست آورد ابتدا باید درخواست رسمی خود را به idp بدهند. در ابتدا از آنها خواسته می شود Administrator Application form را پر کنند و به صورت آنلاین ارسال کنند. به تازگی توی بعضی وبسایت ها دیده میشه که اگهی میکنن که استعلام مدرک ایلتس با این شماره تماس بگیرید و برای استعلام مدرک از شما یه مبلغ بالایی هم دریافت میکنند . باید بگم که دوستان عزیز اولا که این راه مطمئن نیست و اصلا این خدمات از طرف خود مرکز ایلتس به صورت رایگان ارائه میشه و اگر شما در مقامی هستید که هر روز نیاز به این استعلام گیری دارید به صرفه تر اینه که خودتون انجامش بدید.

اگرچه شما خودتان می توانید با دادن اطلاعات مدرک خود در مدت محدود ۲۰ تا ۴۰ روز در وب سایت مرکزی که در آن آزمون داده اید همانند British Council و IDP می توانید مدرک خود را ببینید. از طریق این لینک می توانید به بخش آنلاین استعلام مدارک آیلتس British Council دسترسی داشته باشید. اگر مدتی از زمان آزمون شما میگذره یا اینکه مدیر یک شرکت هستید که نیاز دارید از صحت اعتبار مدارک کارمندان خود اطلاع پیدا کنید میتونید از سایت بریتیش کانسیل که لینکش رو پایین گذاشتم درخواست خودتون رو ارائه بدید و طی 24 تا 48 ساعت نتیجه به ایمیل شما ارسال میشه البته اگر شماره خودتون هم ثبت کنید می توانید به صورت اس ام اس هم نتیجه رو دریافت کنید. اما این استعلام فقط با داشتن کد trf که در کارنامه ایلتس درج شده قابل انجام هستش.بیشتربدانید

جواب 6 ماه قبل توسط sadaf55 (10 امتیاز)

سوال های مشابه

0 رأی
1 جواب میانگین بازدید روزانه 0.1431 بازدید
0 رأی
1 جواب میانگین بازدید روزانه 0.1841 بازدید
+1 رأی
1 جواب میانگین بازدید روزانه 0.1744 بازدید
0 رأی
1 جواب میانگین بازدید روزانه 0.240 بازدید
0 رأی
1 جواب میانگین بازدید روزانه 0.1634 بازدید
0 رأی
1 جواب میانگین بازدید روزانه 0.1946 بازدید
0 رأی
1 جواب میانگین بازدید روزانه 0.1840 بازدید
0 رأی
1 جواب میانگین بازدید روزانه 0.1442 بازدید
0 رأی
1 جواب میانگین بازدید روزانه 0.1533 بازدید
0 رأی
1 جواب میانگین بازدید روزانه 0.356 بازدید
سوال 6 ماه قبل در تالار علم و دانش توسط sadaf55 (10 امتیاز)
کانال تلگرام جواب یاب
...