دستگاه اکوسالونت؟؟

0 رأی
میانگین بازدید روزانه 0.565 بازدید
امروزه با پیشرفت صنعت تبلیغات و چاپ ، استفاده از اکوسالونت و دستگاه اکوسالونت روند پیشرفت بسیار بالایی را داشته است و تقریباً در تمامی پرینترهای بزرگ از این روش استفاده می‌شود. اگرچه این روش را نمی‌توان یک شیوه جایگزین برای سایر تکنیک‌های چاپ در نظر گرفت ، اما از لحاظ مختلفی مانند سازگاری با محیط، تطبیق‌پذیری در شرایط مختلف و هزینه کلی کم آنها نسبت به سایر جوهرها برتر هستند.

خرید دستگاه  اکوسالونت در ظاهر شاید آسان به نظر بیاید ولی در واقع با یک انتخاب صحیح میتوانید موفقیت خود در بازار را تضمین نموده و برعکس اگر انتخاب اشتباهی داشته باشید کل موفقی شما متاسفانه امری دست نیافتی خواهد بود.

اگر سفارشات خاص متریالهای خاص و مشتری های خاص دارید هرگز به سراغ دستگاههای ارزان قیمت و بی کیفیت نروید چراکه حتما به مشکل خواهید خورد. کیفیت ساخت بدنه به همراه قطعات یدکی با کیفیت و پشتیبانی فروشنده از عوامل اصلی انتخاب شما خواهد بود.

شرکت سیمای شهر با داشتن نماینگی از شرکت های معتبر بالاترین کیفیت دستگاه را به شما ارائه خواهد داد و با انجام آموزشهای لازم جهت بهره گیری هر چه بهتر از ماشین شما را در مسیر موفقیت همراهی خواهد کرد.

دستگاه اکوسالونت و چاپ بر روی شبرنگ

یکی دیگر از مصارف دستگاه اکوسالونت قابلیت چاپ بر روی شبرنگ خواهد بود.در گذشته ها چاپ بر روی شبرنگ روشی بسیار مشکلی بود.چرا که استفاده از شبرنگ در بسیاری از فیلدهای کاری از جمله برچسب اموال استفاده زیادی داشت .

با ورود دستگاه اکوسالونت برای چاپ شبرنگ بسیاری از افراد برای چاپ بر روی این متریال پرطرفدار دستگاه اکوسالونت تهیه کردند.نکته مهم این هست که چاپ بر روی همه مارکها مقدور نیست و بعضی از برندهای بازار به دلیل لایه روی مدیا و یا بعضا چرب بودن سطح جنس فابلیت چاپ ندارند.

دستگاه اکوسالونت چیست
دستگاه اکوسالونت یا چاپگر اکوسالونت (Eco solvent Printer) یک ماشین بزرگ با قابلیت چاپ بر روی سطوح مختلف است که از جوهرهای بر پایه آب و سازگار با محیط زیست استفاده می‌کند. دستگاه چاپ اکوسالونت مزایای متعددی دارد و استفاده از این نوع جوهرها باعث شده است که در برخی زمینه‌ها نسبت به سایر دستگاه‌های چاپ بنر برتر باشد. در تعریف این دستگاه می‌توان به نکات متعددی اشاره کرد که برخی از آنها به خود دستگاه منحصر بوده و برخی دیگر نیز به جوهر آن برمی‌گردد.

دستگاه اکوسالونت از لحاظ کارایی و کیفیت یکی از محبوب‌ترین و معروف‌ترین دستگاه‌های چاپ بنر و چاپ کاغذ دیواری و شبرنگ محسوب می‌شود  که به دلیل داشتن امکانات خاص، شرایط چاپ این محصولات را به وجود آورده است. دستگاه چاپ اکوسالونت نسبت به سایر دستگاه‌های چاپ بنر از یک لایه لعاب اضافی بهره می‌برد که به ماندگاری نوشته‌ها و بنر کمک می‌کند. همچنین در این دستگاه‌ها از جوهرهای سازگار با محیط زیست استفاده می‌شود که مبنای اصلی نام‌گذاری دستگاه هستند و شرایطی را پیش آورده‌اند که در یک کارگاه می‌توان بدون نیاز به سیستم تهویه با آنها کارکرد.
سوال 1 هفته قبل در تالار گوناگون توسط powercam simayeshahr (0 امتیاز)

سوال های مشابه

0 رأی
0 جواب میانگین بازدید روزانه 1.2211 بازدید
0 رأی
0 جواب میانگین بازدید روزانه 0.898 بازدید
سوال 1 هفته قبل در تالار گوناگون توسط powercam simayeshahr (0 امتیاز)
0 رأی
0 جواب میانگین بازدید روزانه 1.1110 بازدید
0 رأی
1 جواب میانگین بازدید روزانه 1.6862 بازدید
0 رأی
2 جواب میانگین بازدید روزانه 1.263,012 بازدید
سوال 6 سال قبل در تالار هنر توسط sina-z (1,202 امتیاز)
0 رأی
0 جواب میانگین بازدید روزانه 0.0234 بازدید
0 رأی
1 جواب میانگین بازدید روزانه 0.941,686 بازدید
0 رأی
1 جواب میانگین بازدید روزانه 0.24425 بازدید
0 رأی
0 جواب میانگین بازدید روزانه 0.285 بازدید
کانال تلگرام جواب یاب
...