مد چگونه تعیین می شود؟

0 رأی
میانگین بازدید روزانه 0.1425 بازدید

مد چگونه شکل می گیرد؟

مراکز مد در دنیا در کدام کشور است؟

سوال 6 ماه قبل در تالار هنر توسط salmani (421 امتیاز)
برچسب گذاری مجدد در 6 ماه قبل توسط Saeed Zarinfam

1 جواب

0 رأی

پاریس همیشه در دنیا مرکز مد بوده است ولی اخیرا طراحان انگلیسی در ادامه سبک های جدید نفوذ زیادی پیدا کرده و بعضی طراحان در ایالات متحده و ایتالیا از اعتبار ویژه ای برخوردارند.

طراحان فرانسوی طرح های جدید خود را پنهان نگاه می دارند تا زمانیکه مجموعه طرح های آنها در سطح وسیع عرضه شود. سپس تصاویری از سبک های مورد پسند، در روزنامه ها و مجلات تمام دنیا چاپ می شوند. مردم بسیاری از کشورها برای خرید لباس و تقلید از جدیدترین مدل ها به پاریس مسافرت می کنند.

در ژانویه برای دیدن لباس های بهاری و در ژوئیه برای طرح های پاییزی به آنجا می روند. بسیاری از تولیدکنندگان لباس در سایر کشورها، لباس های الگو را از طراحان معروف فرانسوی خریداری نموده و به محل طراحی خود برده و در آنجا از لباس ها خط به خط تقلید نموده و به تعداد زیاد تهیه می کنند. به همین دلیل است که می توان بدون پرداخت بهای زیادی، جدیدترین مدل ها را در شهر خود خریداری نمود. بعضی از تولیدکنندگان به سادگی از مدل های پاریسی به عنوان نقطه شروع برای ایده های خود استفاده می کنند. دیگران ممکن است قسمتی از طرح های فرانسوی را در روش خود به کار ببرند.

لندن یکی از مهم ترین مراکز مد در دنیا شده است. طراحان انگلیسی مدل های جدید را آفریده و به نمایش می گذارند. خریداران از فروشگاه های تمام دنیا برای خرید لباس به لندن می آیند. بعد از انتخاب طرح ها توسط خریداران، تولیدکنندگان لباس، سفارشات را جمع آوری کرده و توسط ماشین، لباس ها را دوخته و سپس با کشتی به شهرهای گوشه و کنار دنیا حمل می کنند.

 

جواب 6 ماه قبل توسط سلطانی (982 امتیاز)

سوال های مشابه

0 رأی
1 جواب میانگین بازدید روزانه 0.593 بازدید
0 رأی
1 جواب میانگین بازدید روزانه 0.5819 بازدید
0 رأی
1 جواب میانگین بازدید روزانه 0.3814 بازدید
0 رأی
1 جواب میانگین بازدید روزانه 1.0840 بازدید
0 رأی
1 جواب میانگین بازدید روزانه 0.3715 بازدید
0 رأی
1 جواب میانگین بازدید روزانه 0.5924 بازدید
0 رأی
1 جواب میانگین بازدید روزانه 0.5623 بازدید
سوال 1 ماه قبل در تالار هنر توسط ashvan (90 امتیاز)
0 رأی
1 جواب میانگین بازدید روزانه 0.4418 بازدید
سوال 1 ماه قبل در تالار هنر توسط ashvan (90 امتیاز)
0 رأی
1 جواب میانگین بازدید روزانه 0.5523 بازدید
کانال تلگرام جواب یاب
...