چگونه می شود سوسک چوب ام دی اف رو از بین برد؟

+1 رأی
میانگین بازدید روزانه 5.32,004 بازدید
چگونه می شود سوسک چوب ام دی اف رو از بین برد؟
سوال 1 سال قبل در تالار لوازم خانگی توسط میشل (820 امتیاز)
برچسب گذاری مجدد در 4 ماه قبل توسط Saeed Zarinfam
پیدا کردن تخم های سوسک ها هم مهم هست که اغلب زیر کابینت ها و کشو ها هستن و اونها رو باید از بین ببرید.

3 جواب

+2 رأی

ما هم از این سوسکها داشتیم خیلی هم زبرو زرنگن و تو کابینت زندگی میگنن پیف پاف تنهایی کمک زیادی نکرد تا اینکه یه روز من و همسرم بهشون حمله کردیم، همسرم پشت و زیر و داخل کابینتها رو پیف پاف زد همشون ریختن بیرون ما هم شروع کردیم به کشتنشون تمام سوراخ سنبه ها هم پیف پاف زدیم فرداش هم زیر کابینتها رو پودر سوسک کش ریختم تمام ظرفها رو دراوردم شستم و گوشه تمام کابینتها پودر سوسک کش ریختم هر روز جسد سوسک مرده جمع میکردم تا بعد یه هفته دیگه کاملا نابود شدن و دیگه هرگز پیداشون نشد. این سوسکها معمولا یا با جعبه میوه وارد خونه میشن یا از خونه های همسایه ای که در حال اسباب کشیه اونا هم اسباب کشی میکنن میان خونه شما ما هم که تازه وارد خونه ی جدید شدیم با این سوسکهای چندش آور مواجه شدیم. میگن این سوسکها خارجی اند و خیلی زود هم تکثیر میشند. من از سم کشاورزی ، که مایع سفید رنگی بود استفاده کردم . همه ی گوشه کنارها و جاهایی که حدس می زدم سوسک وجود داره ریختم. خداروشکر دیگه نابود شدند. خیلی خیلی از سوسک متنفرم. خدا کنه دیگه برنگردند.

ما هم از این سوسکها تو خونمون زیاد بوده از پودر سوسک کش (کنترل 2) استفاده کنید همه داروخونه ها هم دارند عالیهههههههههههههه جواب میده اساسی عزیزم تمام ظرف ظروفا تو از کابینتات در یار ببر یه اتاق دیگه ورنه مجبور می شی همشو بشوری بعد یه روز که می خوای خونه نباشی تمام سوراخ سنبه های کابنتا ت رو سوسک کش بزن زیر کابنتا رو وشه کتاراش بعد بعد که بیای خونه باید شروع کنی به شست شور بعد زیر کابینتا رو جایی که بیشتر سوسک می بینی رو پودر سوسک کش بزن چون بعد چند وقت جوجه هاشون در می یان با پودر کشته می شن بعد هم دیگه سوسکی نخواهی دید. 

جواب 5 ماه قبل توسط عرفان (193 امتیاز)
ویرایش 5 ماه قبل توسط Saeed Zarinfam
+1 رأی

ما از خدمات سمپاشی ارسباران استفاده کردیم. با یک وانت اومدن که مخزن سم مایع پشت اون بود و شیلنگ خیلی بلند داشتن که با اینکه ما طبقه چهارم بودیم بازم اضافه داشت. قبلش بهمون گفته بود که مواد غذایی رو از منزل خارج کنیم بقیه چیزها مشکل نداره. کل خونه بخصوص آشپزخونه رو سم پاشی کرد، همون موقع خیلی هاشون میومدن بیرون و می مردن. بعدش خونه رو تخلیه کردیم و تمام پنجره هارو هم بستیم. بعد حدود ۱۲ ساعت برگشتیم و خونه رو تمیز کردیم و جنازه های سوسک رو هم جمع کردیم. الان یک هفته میگذره هیچ سوسک کابینت یا چوب ندیدیم و خیلی حس خوبیه.

در کل تجربه عالی بود. عکس وانت سمپاشی ارسباران رو هم میذارم شاید تلفنش لازم بشه.

جواب 2 ماه قبل توسط Saeed Zarinfam (964 امتیاز)
0 رأی
یه نمونه سم طبیعی که خمیر مانند هست رو از داروخانه بگیر و درون کابینت ها قسمتهایی که دیده نشه مثل زیر لبه و... و هر جا که میبینی بهتره بریز بعد یک هفته تا 10 روز تموم میشن.این سم خطرناک نیست برای انسان.
جواب 2 ماه قبل توسط Mil (10 امتیاز)
ویرایش 2 ماه قبل توسط Nasim Salmani

سوال های مشابه

0 رأی
0 جواب میانگین بازدید روزانه 0.341 بازدید
+4 رأی
1 جواب میانگین بازدید روزانه 2.654,795 بازدید
+2 رأی
1 جواب میانگین بازدید روزانه 2.925,062 بازدید
0 رأی
1 جواب میانگین بازدید روزانه 0.871,512 بازدید
0 رأی
1 جواب میانگین بازدید روزانه 0.55192 بازدید
+2 رأی
1 جواب میانگین بازدید روزانه 0.25438 بازدید
سوال 4 سال قبل در تالار گوناگون توسط میشل (820 امتیاز)
+1 رأی
0 جواب میانگین بازدید روزانه 0.631,043 بازدید
+1 رأی
1 جواب میانگین بازدید روزانه 0.433 بازدید
0 رأی
2 جواب میانگین بازدید روزانه 1.521,398 بازدید
0 رأی
0 جواب میانگین بازدید روزانه 1.17641 بازدید
کانال تلگرام جواب یاب
...