+1 امتیاز
قبل در علم و دانش توسط (892 امتیاز)

دوستان لطفا تجربیاتشون درباره از بین بردن پشه ها را با من در میان بگزارند؟ آیا راه قطعی برای از بین رفتن همه پشه ها در خانه وجود دارد؟

3 پاسخ

+2 امتیاز
قبل توسط (380 امتیاز)
انتخاب شده قبل توسط
 
بهترین پاسخ
از دستگاه پشه کش برقی خانگی استفاده کنین، این دستگاه ها یک لامپ مهتابی آبی رنگ در وسط دارن که دورش شبکه ای از سیم های حاوی جریان برق هست، نور پشه هارو جذب و جریان برق اونهارو میکشه، نسخه خانگی و صنعتی داره

هم برای طبیعت آلودگی شیمیایی مثل اسپری و قرص ها نداره و هم به انسان اسیب نمیزنه و هم کم هزینه ترین روش هست. نه لامپ مصرف زیادی داره و نه سیم پیچ دورش
+1 امتیاز
قبل توسط (383 امتیاز)
یکی از روش هایی که امروزه به عنوان بهترین جایگزین برای سموم، مواد شیمیایی و حتی تله ها پیشنهاد و استفاده می شود، سیستم های التراسونیک و الکترومغناطیس می باشد.
التراسونیک بهترین روش می باشد چون تنها با بر هم زدن روال زندگی حشرات و حیوانات موذی باعث فرار آنها و جلوگیری از ورود آنها می شود.
تمام حشرات و حیوانات موذی اطراف ما آستانه شنوایی منحصر به فرد به خود دارند و این سیستم (التراسونیک) در آستانه شنوایی مختص به حشرات و حیوانات موذی صوت تولید می کند که  باعث دفع دائمی آنها می شود. (توجه داشته باشید که کاملا بی صدا بوده، چون در آستانه شنوایی انسان ها نیست.)
الکترومغناطیس سیستمی پیشرفته است که کامل کننده روش التراسونیک برای دفع حشرات و حیوانات موذی می باشد به صورتی که با استفاده از الکترومغناطیس هیچ مانعی برای این سیستم محدودیت ایجاد نمی کند و برخی از حشرات که داخل دیوارها، پارکت، سقف کاذب و... زندگی می کنند از آن مکان ها دفع شده و اطراف مکان زندگی شما توسط سیستم الکترومغناطیس دیوار نامرئی کشیده شده تا از ورود مجدد آنها جلوگیری شود.

دستگاه هایی با این کاربرد وجود دارند که چند شرکت ایرانی محصولاتی وارد میکنند

برای اطلاعات بیشتر  و آگاهی از قیمت به سایت زیر هم سر بزنید

http://www.irandh.com/fa/index.asp?p=pages&id=1
قبل توسط (0 امتیاز)
من شنیدم کارایی این دستگاه های فراصوت به این گونه است که با ایجاد امواج فراصوت بر روی مغز حشرات اثر بدی میگذارد که به همین دلیل حشرات آن محیط را ترک می کنند و این امواج فراصوت بر روی مغز انسان ها هم تاثیرات بدی می گذارد که اصلاً خوب نیست.
0 امتیاز
قبل توسط (7.0هزار امتیاز)

استفاده از نرم افزار anti mosquito در صورتی که موبایل اندرویدی دارید. جواب میده wink

سوالات مشابه

0 امتیاز
0 پاسخ 271 بازدید
...