0 امتیاز
قبل در گوناگون توسط (448 امتیاز)
چطور می توانم آموزشگاه رانندگی خوب در محدوده ی مرکز شهر پیدا کنم. مربی خیلی برام مهمه که مهارت و جسارت رانندگی رو در مدت کوتاهی به من منتقل کنه علی الخصوص که گواهینامه دارم اما چون ننشستم رانندگی یادم رفته.

1 پاسخ

+2 امتیاز
قبل توسط (60 امتیاز)
ویرایش شده قبل توسط
1. همه چیزش رو حساب کتاب باشه از قراردادهای رسمی و معتبر و مجوزها و رسیدها و برخورد کارکنان و ظاهر دفترش و مکان دفترش و اسمش هم بد در نرفته باشه و راحت هم گواهینامه نده و هر کی هر کی نباشه (خوب آموزش بده و خوب هم امتحان بگیره)

2. رئیسش خانم نباشه

3. مربی هاش اعصاب داشته باشن و معلم خسته نباشن و از آموزش و اخلاق و زمان کم نزارن و درست توضیح بدن و چند بار و عصبانی نشن و همه حواسشون جمع ما باشه و با موبایل حرف نزنن و با کسی دیگه حرف نزنن و کارهای شخصیشون رو انجام ندن و البته کارت مربی گری معتبر داشته باشن و همچنین ماشین درست و حسابی و سالم و منت هم نزارن

4. اطلاعات کافی داشته باشن بتونن همه سوالات مرتبط رو جواب بدن و نپیچونن یا گیج بازی در نیارن و البته تجهیزات و امکانات لازم و مکان مناسب چه برای آموزش چه برای امتحان چه برای کارهای اداری و فنی داشته باشن و مشکلات و خرابی ها و غیره را به افراد تحمیل نکنند و کارها را درست و سریع و بدون مشکل انجام بدن و پول یا مفت و حتی اضافی نگیرند.

5. علاوه بر بحث تئوری بحث فنی خودرو رو هم خوب و کامل آموزش بدن و به همه سوالات هم جواب کافی بدن.

6. کسی رو تحقیر نکنند و برخورد خوبی داشته باشند چه در هنگام آموزش چه امتحان چه کارهای اداری و فنی و غیره.

7. جزوه های آموزشی و سی دی و برنامه و غیره اگه نمیدن لااقل کلاساشون پربار و آموزنده باشه و فرصت نگارش بدن.

8. مربی و خدمه و رئیس و هر کاره ای تو آموزشگاه نشینن پشت سر کار آموز حرف بزنن یا بدقولی کنن یا حقوقشو ضایع کنند یا انتظار داشته باشند خطاهاشون رو کار آموز جبران کنه و هی بره و بیاد و دوندگی بیخود داشته باشه.

9. چیزی رو به شخص تحمیل نکنند مثلا زمان آموزش (عملی با ماشین)

10. تهدید نکنند و علاوه بر آگاهی و اطلاعات لازم ، شعور لازمه را هم داشته باشند حالا هر چی میخوان تقدیرنامه و غیره داشته باشند.

11. در بیابان و جنگل و مناطق دور افتاده و خطرناک و شلوغ آموزش ندهند.

12. زمان آموزش را صرفا برای رانندگی عادی در یک مسیر طولانی هدر ندهند.

13. مقررات و اتمام حجتها را از همان اول بگویند و بعد غر نزنند یا در مقابل عمل انجام شده و اجباری قرار ندهند و شوخی اضافی هم نکنند و پسر خانه دختر خاله نشوند و چشم و دل پاک باشند و خوب هم اطلاع رسانی کنند و پشتیبانی خوبی هم داشته باشند.

14. آدم متعهد و متاهل و مقید باشند و متعصب هم نباشند.

سوالات مشابه

0 امتیاز
1 پاسخ 39 بازدید
0 امتیاز
0 پاسخ 75 بازدید
+1 امتیاز
4 پاسخ 488 بازدید
0 امتیاز
0 پاسخ 365 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 1.1هزار بازدید
+2 امتیاز
3 پاسخ 981 بازدید
0 امتیاز
2 پاسخ 793 بازدید
0 امتیاز
0 پاسخ 1.4هزار بازدید
...